Про проект

Інформаційний та ресурсний хаб Нової української школи створено у партнерстві з European EdTech Alliance та проектом «Навчаємось разом» за участі Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України. Вебсайт NUSHUB є безкоштовним інформаційним хабом, який містить інформацію про освітні ресурси та навчальні матеріали для українських школярів, хоч би де вони перебували. Хаб містить посилання на додаткові рішення у галузі освітніх технологій, допоміжні ресурси, інструменти на основі навчальних програм, українські платформи онлайн-навчання тощо.

Ресурс поєднує навчальні матеріали, укладені за державними стандартами загальної середньої освіти України та відповідні рішення, створені у країнах тимчасового перебування українських школярів. Українські матеріали співвідносяться з певними модельними навчальними програмами, вибір яких здійснюється закладами освіти на підставі власних освітніх програм. Володіння цією інформацією допоможе українським школярам зберегти зв’язок з українською системою освіти, перебуваючи в контексті освітньої системи іншої країни.  Підтримка, надана українським школярам уже сьогодні за скрутних обставин, згодом стане інструментом їхньої мобільності в єдиному освітньому просторі Європейського Союзу.

Команда підтримки реформ

Команда підтримки реформ фінансуються в межах проєкту «Українська Архітектура Реформ» (URA). Цей проєкт є комплексною програмою технічної допомоги, розробленою ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки ключових реформ в Україні. Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор).