Марафон: Впевнений крок до європейського рівня освіти

news_item image

05.08.2022

День 1 (1 серпня, понеділок)
Обмін досвідом – шлях до оновлення освіти

Сучасний педагог — це професіонал, майстерність якого визначається його професійним самовизначенням, саморозвитком, цілеспрямованим формуванням у собі тих якостей, які необхідні для виконання професійної діяльності.

Обмін педагогічним досвідом є обов’язковою умовою підвищення якості освітньої діяльності педагога. В еру інформаційних технологій поділитися своїми педагогічними напрацюваннями й почерпнути мудрості в інших колег навіть легше, ніж здається. Найбільша в Україні онлайн-бібліотека методичних матеріалів від «Всеосвіти» – це чудова можливість збагатити свою педагогічну скриньку передовим педагогічним досвідом та дати можливість повчитися колегам чомусь корисному у вас.

«Всеосвіта» знає, що праця має бути завжди гідно оцінена і заохочена. Саме тому проєкт створив унікальну можливість фінансового зростання з PRO-акаунтом, яким може скористатися кожен креативний і охочий до саморозвитку вчитель, вихователь, тьютор, психолог, логопед та будь-який інший працівник освітньої сфери. Головне – бажання створювати якісний авторський контент, а ми, зі свого боку, обов’язково вас підтримаємо у досягненні бажаних прибутків за свою кропітку працю. Створений маркетплейс дозволяє кріейторам отримувати прибуток з п’яти напрямків проєкту – бібліотека методичних матеріалів, тестів, вебквестів, уроків та власних доданих курсів. Не можна лишити без уваги й фірмові розробки від «Всеосвіти», які є не лише новаторськими, цікавими, а й доступними для кожного.

У персональних блогах можна продемонструвати не тільки нові навички роботи з персональним комп’ютером: публікації фотографій, слайд-шоу, присвячені шкільним заходам, святам, екскурсійним поїздкам, а й проводити різні онлайн-дискусії на різні освітні теми. Дізнатися думки колег – дуже важливо!

Використання динамічних QR-кодів на уроках чи заняттях – це просто знахідка для педагогів, адже таким чином можна кодувати об’ємні статті, посилання на джерела та різні наочні фільми, кліпи. Діти обов’язково оцінять ваші старання бути сучасними й прогресивними у викладанні свого предмета.

Як бачите, обмін досвідом допомагає: заощадити час на пошук інформації, дозволяє швидше знайти нові підходи до нових шляхів для реалізації знань, що спонукає народження унікальних оригінальних ідей! Тільки завдяки нам, педагогам, українська освіта стане продуктивною в аспекті навчання, виховання, розвитку та оновлення. Тільки ми можемо перетворювати уроки, заняття та заходи на справжню феєрію та цікаві форми навчання. Тому ділімося! Обмінюймося! Збагачуймося! І прокачуймо скіли успішного педагога на 1 дні Всеукраїнського онлайн-марафону від «Всеосвіти»!

День 2 (3 серпня, середа)
Дистанційне навчання – траєкторія вдосконалення педагогічної майстерності

Дистанційна школа сьогодні — та, в якій можна вчитися з будь-якої точки світу. Це хороша можливість здобувати знання незалежно від місця проживання за допомогою сучасних технологій.

Дистанційне навчання у буремні часи, які переживає наша держава, – це вже буденність. Педагоги змушені працювати з дітьми онлайн з метою зниження ризиків загрози їхньому життю і здоров’ю. Для ефективної організації такого типу навчання необхідно постійно застосовувати дистанційні освітні технології та інструменти, шукати нові підходи для покращення своїх навичок та всіляко зацікавлювати школярів чи вихованців. На допомогу приходять безкоштовні інноваційні інструменти для організації дистанційного навчання від «Всеосвіти», які отримали схвалення МОН. Дієве ніколи не лишається поза увагою держави!

Чільне місце посідає конструктор уроків, який містить всі найважливіші компоненти – можливість розміщувати інформаційний контент та завдання для перевірки. У ході вимушеного дистанційного та змішаного навчання конструктор уроків від «Всеосвіти» довів свою корисність та потрібність. Цей онлайн-інструмент дозволяє кожному вчителю побудувати структуру навчального заняття у контексті діяльнісного підходу.

Щоб створити цікаві завдання для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт дуже актуально використовувати конструктор тестів. У ньому передбачено велику кількість різних налаштувань. Ви можете швидко і зручно створити справді унікальний тест під ваші цілі та завдання. Інтерфейс проходження завдань адаптований до будь-яких розмірів екранів. Тести зручно проходити як на персональних комп’ютерах, так і на планшетних та мобільних пристроях.

Електронний журнал допоможе відстежувати динаміку засвоєння знань школярів. Це ціла онлайн-система, в якій можна виставляти оцінки, перевіряти присутність і відмічати причину відсутності, писати коментарі, планувати наступні заняття, надавати інформацію для батьків, зберігати навчальні плани й навіть проводити олімпіади та конкурси.

Для учнів «Всеосвітою» було розроблено й успішно апробовано електронний щоденник. Цей сервіс дозволяє учасникам освітнього процесу отримувати інформацію про навчальні розклади, поточний та підсумковий контроль знань, домашні завдання в режимі онлайн. Електронний щоденник учня дозволяє контролювати успішність у школі, відстежувати виконання шкільної програми, а також забезпечувати своєчасне інформування всіх зацікавлених осіб про хід та результати освітнього процесу. Для того, щоб потрапити в онлайн-щоденник, учням достатньо лише ввести код. Такий механізм полегшує роботу як педагога, так і того, хто навчається.

У розділі «Школи» можливо створити персональний сайт закладу освіти, де можна додати особовий склад педагогічного колективу та прослідковувати рейтинг, що дуже престижно.

Зі «Всеосвітою» ви повністю зможете реалізувати та контролювати все своє дистанційне та змішане навчання. Другий день онлайн-марафону повідомить, як електронний шкільний документообіг може забезпечити зниження адміністративного навантаження закладу освіти, тому не пропустіть цей день!

День 3 (5 серпня, п’ятниця)
«Всеосвіта» – стабільний фундамент для компетентнісно орієнтованого навчання

Сучасний педагог вже не ставить собі питання про те, чи варто брати участь у дистанційних формах збагачення освітнього процесу. Його цікавить, як зробити це ефективно.

За останні роки дистанційні олімпіади та конкурси набули великої популярності. Адже завдяки їм багато учнів підвищують свою самооцінку та рівень своїх знань і не тільки. Метапредметність та надпредметність олімпіад дозволяють проявити себе всім охочим і стимулюють застосовувати знання кількох дисциплін у роботі над одним завданням. А це ключова навичка, яка буде необхідна в житті, незалежно від того, ким стане дитина, яку професію вибере. Також такі онлайн-заходи прищеплюють потяг до знань та самовдосконалення, формують посидючість, тренують логіку та швидкість розв’язання завдань, проявляють профорієнтаційний ефект, розвивають аналітичне та творче мислення, вчать адекватно змагатися, швидко перевіряють якість пройденого раніше матеріалу, завдяки аналізу помилок, краще закріплюють програму компетентнісно-орієнтованого навчання.

Інтерактивний формат олімпіад та конкурсів робить процес поглиблення у будь-який предмет максимально простим та непомітним.

Попри напружену ситуацію в країні, дистанційна олімпіада «Весна-2022» показала хороші результати, у ній взяло участь майже півмільйона школярів та вихованців, що свідчить про бажання вчитися та розвиватися навіть у воєнних умовах. Наші інтелектуальні змагання стали рекордними у кількох номінаціях. Саме завдяки кожному з вас ми досягли таких вершин!

Вебквести – це ще одна цікава технологія, яку має опанувати і вміло застосовувати кожен педагог у своїй освітній діяльності. Завдяки вебквестам учні навчаються самостійно працювати, досліджувати якусь проблему, оцінювати та класифікувати дані, розрізняти загальне і конкретне, долучатися до наукових досліджень у різних галузях знань, розвивати навички аналітичного та творчого мислення. Окрім цього, під час проходження вебквесту як педагоги, так і учні набувають досвіду спілкування в мережі, навчаються працювати колективно.

Репетиторство – найбільш популярний вид віддаленої зайнятості в останні роки. І якщо раніше дистанційне навчання не було зрозуміле широкими масами, то зараз ми побачили, що навіть школярі можуть навчатися біля комп’ютера. Справді, чому б і ні, якщо вдома є відповідний ґаджет, швидкісний інтернет та низка програм для зручного навчання? Взаємодія «вчитель-учень» онлайн в наш час стає творчою і відповідає потребам соціуму. У розділі «Репетитори» кожному учню можна знайти педагога, який допоможе подолати всі труднощі на шляху опанування нових знань. Не бійтесь відкривати двері перед чимось новим. Остерігайтеся не встигнути спробувати те, що зараз є актуальним, адже онлайн-освіта набирає піку своєї популярності.

День 4 (8 серпня, понеділок)
Успішне підвищення кваліфікації педагога в умовах суворої реальності

Українські педагоги — найкращі в світі, адже навіть під час активних бойових дій вони були готові до викликів та продовжували успішно проводити дистанційне навчання, підвищувати кваліфікацію на «Всеосвіті».

Педагог має бути професіоналом у своїй справі, добре знати матеріал і успішно застосовувати на практиці отримані знання. З цим твердженням не посперечатися. Щоб цей процес був якісним, потрібно завжди бути готовими до професійного росту. Але ж із врахуванням всіх труднощів 2022 року освітянам важко долучитися до підвищення своєї кваліфікації через інструменти формальної освіти. На допомогу приходять нові форми опанування освіти – неформальна та інформальна.

Специфіка такого навчання багато в чому збігається зі структурою життєдіяльності людини. Тобто, не так важливо, яким шляхом вчитель здобув знання та вміння, необхідні для ефективної діяльності, важливо, щоб він їх мав. Така форма здобутку освіти дозволяє розширити професійну компетентність, реалізувати найважливішу потребу людини в особистісному розвитку, що в результаті призводить до зростання майстерності. Важливе значення для розвитку практики неформальної та інформальної освіти має підвищення доступності та відкритості різноманітних освітніх ресурсів, що і надає проєкт «Всеосвіта».

Авторські курси від «Всеосвіти» створені найкращими спікерами України, освітніми експертами, тренерами змін, науковцями та спеціалістами вищої категорії. Проходити онлайн-курси на нашій освітній платформі – це одне задоволення: власний графік для навчання, вільний вибір суб’єкта та спікера, що гарантує якість та зацікавленість у темі курсу, зручний інтерфейс проходження будь-яких модулів та оперативність зворотного зв’язку навіть в умовах надзвичайного стану. А також – це економічно вигідно школі та державі, бо скорочує витрати на дорогу, проживання та харчування.

Підвищення кваліфікації за допомогою вебінарів відкриває широкі можливості професійного самовдосконалення. Така форма роботи має ряд беззаперечних переваг, що й зумовлює її популярність серед освітян: доступність, інтерактивність, безперервний професійний розвиток за індивідуальною програмою, різноманіття, компетентнісний підхід. Практичні вправи, методичні кейси, майстер-класи та тренінги, які безпосередньо виконуються учасниками вебінарів сприяють готовності до застосування їх в освітньому процесі зі здобувачами освіти.

У семінарах, конференціях, марафонах беруть участь провідні доповідачі нашої країни, висвітлюються найактуальніші теми, підіймаються найважливіші питання. Основними принципами цих заходів дистанційного навчання є обговорення, конструктивний діалог та взаємоповага.

Не варто забувати, що завдяки «Всеосвіті» ви зможете не тільки зростати професійно, а й збагатити свій бюджет.

Наша «Партнерська програма» – це можливість додаткового доходу для всіх охочих педагогів. Все, що вам потрібно зробити – отримати реферальне покликання і поділитися ним зі своїми знайомими, друзями, які ще не знають, де можна почерпнути досвіду, розвити педагогічні компетентності, підвищити свою кваліфікацію.

Що таке «Партнерська програма»? Як стати нашим партнером? Як отримувати прибуток за авторські курси? Яку спецпропозицію закладам освіти ми підготували? – на ці та багато інших питань буде надано відповідь у четвертий день марафону.

День 5 (10 серпня, середа)
Вибір «Всеосвіти»: престижно, зручно, надійно

Ідеологія Всеукраїнського онлайн-марафону полягає у максимальному використанні внутрішніх ресурсів проєкту для успішного навчання та обміну досвідом.

Внаслідок трансформаційних процесів система освіти нашої держави виявилася під потужним впливом коливань умов зовнішнього світу: політичних, економічних, соціальних, технологічних факторів, сучасних соціокультурних тенденцій, процесів глобалізації. І щоб іти в ногу з часом, потрібно постійно відстежувати нові пріоритетні шляхи для безперервного «апґрейду» тих форм, інструментів і методів якісного освітнього процесу, які вже «укорінились» і гарно сприймаються українським суспільством.

«Всеосвіта» – це унікальний освітній проєкт, який пропонує неймовірні можливості для педагогів, дітей, батьків та всіх небайдужих до питань освіти в Україні. Наша команда плідно працює попри всі труднощі, аби зробити освітній процес сучасним, зручним, цікавим, креативним та дієвим. Головне – це ваше бажання опанувати всіма запропонованими засобами, методами, інструментами навчання. А їх немало! А ще у нашому проєкті ніколи немає «освітньої цензури» на обговорення гарячих, а часто і незручних тем, які є дуже актуальними повсякчас, тому, ми впевнені, що ви завжди знайдете щось пізнавальне для своєї педагогічної практики.

Інтерфейс платформи зроблено з вимогами адаптивного дизайну, що дозволяє використовувати систему на всіх відомих пристроях: телефон, планшет, нетбук, ноутбук, комп’ютер, що дуже зручно. Платформу «Всеосвіта» адаптовано до швидкого завантаження при повільному з’єднанні з інтернетом.

«Всеосвіта» – це доступний для кожного і надійний освітній простір! Будьте певними, що ваші особисті дані, напрацювання та дані про учнів захищені світовим лідером в послугах безпеки «Cloudflare». Компанія має сертифікати, що підтверджують її високі стандарти. Співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, які показали свою компетентність і міць.

У фінальний день обговорюватимуться питання, які вас найбільше цікавитимуть під час проходження марафону. І найголовніше – будуть підбиватися підсумки ефективності засвоєння інформації з обов’язковим тестуванням. А також на вас чекають приємні подарунки та бонуси. Якщо ви розділяєте наші цінності, розкажіть про це колегам, поширте інформацію про марафон, щоб якомога більше педагогів долучилось до мегакорисного онлайн-заходу!

Реєстрація на марафон

У вас буде 5 днів для знайомства з тенденціями освіти й поповнення власної професійної скарбнички актуальними освітніми технологіями, інструментами, які прирівнюються до європейських стандартів, та «прокачування» своїх педагогічних компетентностей, а також щоб дізнатися, як можна отримати додатковий дохід на «Всеосвіті».