STEM-освіта: практичний кейс, методичні рекомендації

news_item image

19.08.2022

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі “STEM-освіта: практичний кейс, методичні рекомендації”, який відбудеться 19 серпня 2022 року о 10 годині. Тривалість онлайн-семінару – 6 годин.

За годину до початку трансляції буде надіслано сповіщення на е-mail.

Зареєструватись (безкоштовно)

Про семінар

В українській освіті відбуваються трансформаційні процеси, що пов’язані з реалізацією Концепції Нової української школи, Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти). Посилення ролі STEM-освіти є одним із пріоритетів модернізації освіти, складовою частиною державної політики з підвищення рівня конкурентоспроможності національної економіки та розвитку людського капіталу, одним з основних факторів інноваційної діяльності у сфері освіти, що відповідає запитам економіки та потребам суспільства.

Необхідною умовою якісного функціонування системи освіти є наявність висококваліфікованих фахівців, які усвідомлюють свою соціальну місію, проблеми сучасної освіти, розмірковують над пошуком шляхів і засобів підвищення якості навчання.

Мета онлайн-семінару: обговорити стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні, реалізації STEM-підходів у 5 класах Нової української школи; презентувати методичні рекомендації з питань розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2022/2023 навчальному році; ознайомити педагогічних працівників з проблемами та ресурсами професійного розвитку з питань STEM-освіти.

Цільова аудиторія онлайн-семінару: науково-педагогічні працівники, обласні координатори з питань STEM-освіти, методисти обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

Реєстрація на семінар