УІРО спільно з ЮНІСЕФ презентують онлайн-курс «Професійна діяльність учителя в умовах цифрового освітнього середовища»

news_item image

09.11.2022

У середу, 9 листопада, Український інститут розвитку освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) презентують онлайн-курс «Професійна діяльність учителя в умовах цифрового освітнього середовища».

Під час презентації учасникам та учасницям докладно розкажуть про:

  • онлайн-курс, про що і для кого він, як його організовано;
  • принципи Нової української школи і як їх реалізовувати в цифровому середовищі;
  • сучасний урок і як Всеукраїнська школа онлайн допоможе його реалізувати.

Спікерками презентації будуть Ірина Круть, кандидатка філологічних наук, доцентка, начальниця відділу базової, профільної середньої освіти і профорієнтаційної роботи УІРО, та Оксана Федоренко, кандидатка педагогічних наук, начальниця відділу професійного розвитку педагогічних працівників УІРО.

Вебінар відбудеться 9 листопада о 17:00 у Facebook за покликанням. Вебінар організовує Український інститут розвитку освіти за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Онлайн-курс «Професійна діяльність учителя в умовах цифрового освітнього середовища» розроблено для вчителів, студентів педагогічних спеціальностей та усіх, хто навчає дітей і цікавиться НУШ.

Під час курсу учасники й учасниці дізнаються:

  • що таке інформаційно-цифрова компетентність учителя та як її розвивати;
  • як використовувати цифрові технології та технології дистанційного навчання в освітньому процесі;
  • як оцінювати результати навчання учнів в умовах цифрового освітнього  середовища;
  • як розбудувати інклюзивне освітнє середовище за допомогою цифрових технологій;
  • як за допомогою платформи «Всеукраїнська школа онлайн» реалізовувати  компетентнісний підхід в умовах дистанційного та змішаного навчання.

За проходження курсу передбачено сертифікат. Для його отримання потрібно зареєструватися на платформі EdWay, пройти реєстрацію на курс на цій платформі та пройти курс – його можна знайти за покликанням.

Щоб отримати сертифікат, потрібно виконати всі вправи і завдання в курсі (виконання вправ не оцінюється, лише зараховується) та пройти підсумковий тест з успішністю не менше 70%.