Вебінар “Як вчителю працювати з дитиною, яка пережила травматичні події”

news_item image

12.08.2022

ГО “Смарт освіта” запрошує вчительок на безплатний відкритий вебінар “Як вчителю працювати з дитиною, яка пережила травматичні події?”

Коли: 12 серпня о 13.00

Де:

Попередня реєстрація не потрібна.

Проведуть зустріч Наталія Подоляк й Олена Божор, тренерки і травматерапевтки, сертифіковані за міжнародною програмою “Діти і війна. Техніки зцілення”.

Вебінар є частиною навчальної програми для вчительок з удосконалення навичок психологічної самодопомоги та роботи з травмою, яку організовує ГО “Смарт Освіта” та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA.

Повний курс програми підвищення кваліфікації вчительок передбачає серію теоретичних та практичних онлайн-занять з тренерками, а також здобуття навичок і вмінь надання першої психологічної допомоги під час практичної роботи з батьками і дітьми в малих групах.

Навчальна програма містить техніки зцілення для роботи з посттравматичними стресовими реакціями у дітей, які створені і апробовані міжнародною фундацією “Children And War Foundation” у низці країн, що були охоплені війною чи постраждали від природних стихійних лих (Сирія, Косово, Туреччина та інші). Обов’язковою умовою участі у програмі є наявність педагогічної пари, яка допомагатиме працювати з дітьми і батьками в малих групах.

За результатами навчання учасниці отримають сертифікати від ГО “Смарт освіта” й UNFPA з 1,3 кредитами ЄКТС (39 годин). Сертифікати видаються тільки тим учасницям і учасникам, які пройшли повний курс навчання.

Дізнатися більше про програму ви можете за посиланням.

Зареєструватись для участі у програмі можна тут.

Тренінги проводяться в межах проєкту “Трамплін до рівності” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та ГО “ЕдКемп Україна”, за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.