Воркшоп “Вступ до онлайн-освіти: віртуальні класи та дистанційне навчання”

news_item image

10.08.2022

ГО “Смарт освіта” у співпраці з канадськими педагогами розпочинає серію воркшопів для професійного розвитку вчителів.

Онлайн-освіта дає змогу всім учням спілкуватися, співпрацювати, взаємодіяти, навчатися та творити. На цій вступній сесії професійного розвитку вчителі:

  • дізнаються як створити віртуальну класну кімнату;
  • як використовувати технологічні інструменти для значущого зв’язку зі своїми учнями;
  • навчаться навичок керування віртуальною класною кімнатою.

Час: 10 серпня, 12:00 (тривалість – 70 хв)

Де: 

Хто вестиме:

Йен Сіо отримала бізнес-освіту, а зараз закінчує ступінь магістрині педагогіки в Університеті Монаш в Австралії.

У 2007–2015 роках Йен працювала в Суінбернському технологічному університеті координаторкою спеціальних проєктів щодо цифрових кордонів та координаторкою з розвитку бізнесу.

Вона працювала на різних посадах як гуманітарна послиня для підтримки студентів-стипендіатів, а також як менеджерка з боротьби з цифровою бідністю (Digital Poverty Manager) для громад із низьким соціально-економічним статусом, які мають потребу в доступі, ресурсах та освіті з інформаційно-комунікаційних технологій.

В останні 5 років Йен зосереджена на створенні можливостей для громад, які переміщені через насильство в сімʼях або конфлікти, для їхньої подальшої освіти через просвітницькі проєкти у сфері STEAM (наука, технології, інжиніринг, мистецтво та математика).

Зараз вона працює в школах, навчаючи представників корінного населення Австралії, та надає педагогічні послуги біженцям і шкільним громадам, які переживають труднощі, з Афганістану, Мʼянми, Малайзії, Сингапуру, В’єтнаму та України.

Зустріч відбуватиметься англійською з перекладом на українську мову.