Цикл вебінарів для підтримки вчителів ЗЗСО в рамках впровадження пілоту НУШ у 6 класах: Мистецька освітня галузь

news_item image

17.12.2022

В рамках підтримки професійного розвитку вчителів та активізації комунікації між закладами загальної середньої освіти, учасниками інноваційного освітнього проєкту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», та видавництвами й авторськими колективами 1 грудня 2022 року відбувся сьомий вебінар для представлення навчальних матеріалів, розроблених для забезпечення навчання мистецтва, а також підтримки впровадження пілоту НУШ у 6 класах.

Модератором цього вебінару від Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» був Павло Копосов. Підтримку заходу від команди підтримки реформ МОН здійснювала Олена Кузьмінська, експертка з професійного розвитку вчителів НУШ.

Представники трьох видавництв (Астон, Генеза, Ранок) та, відповідно, трьох авторських колективів демонстрували особливості побудови власних навчальних матеріалів, ділились методичними родзинками їх застосування, ініціювали дискусії щодо особливостей пілотування у 6 класах НУШ, а також пропонували контакти для подальшої співпраці.

Повний запис вебінару можна переглянути за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=vUpjA8_nTrk&list=PLzvdBWCJ7iGzyp5Sq2lEH2fxi1e6kKI_o&index=7   

Для кращого сприйняття представлених матеріалів спікери пропонували й додаткові матеріали. Отже, презентуємо Мистецтво (6 клас).

Автори Видавництво Спікер Корисні покликання
1 Гайдамака О.В., Лємешева Н.А. Генеза Олена Гайдамака, Наталія Лємешева Переглянути
2 Кізілова Г., Гринишина Л. Астон * Галина Кізілова Переглянути
3 Рубля Т.Є. та ін. Ранок Вікторія Чуркіна Переглянути

*Додаткові коментарі та матеріали видавництв:

Астон