Сертифікат національного мультипредметного тесту можна перевірити онлайн

news_item image

11.08.2022

На сайті ЄДЕБО з’явилася можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту – для пошуку треба зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім’я його власника.

«Доступ до сервісу насамперед дуже важливий для працівників приймальних комісій, адже цього року багато учасників НМТ не мають паперових сертифікатів і в разі подання ними паперових заяв перевірити достовірність сертифіката можна якраз у цьому реєстрі. Так само кожен вступник може оперативно дізнатися, чи є його сертифікат в ЄДЕБО», – роз’яснили у Міністерстві освіти і науки.

Якщо під час створення електронного кабінету вступник обрав позначку «Не маю сертифіката НМТ» і зареєструвався без нього, то вже в самому кабінеті обов’язково треба додати сертифікат. Для цього на основній сторінці потрібно перейти у поле «Сертифікати НМТ/ЗНО», натиснути кнопку «Додати сертифікат» і зазначити його номер, PIN-код та рік.

Якщо вступник зареєструвався без сертифіката і не додав його згодом, то в кабінеті не будуть відображатися результати тестування.

Джерело: LexInform